Taksim
Fasıl Restaurant Fasıl Restaurant Fasıl Restaurant Fasıl Restaurant Fasıl Restaurant Fasıl Restaurant
Canlı Müzik
Meyhane Şarkıları
 
 
REZ#TEL

Tarihi Ceneviz Meyhanesi
REZ#TEL

Ceneviz Meyhanesinde Yemek Keyfi

'' Tarihi Çiçek Pasajı ''
CENEVİZ MEYHANESİ
Çiçek pasajında bulunan Ceneviz Meyhanesi, yerli ve yabancı gurupların gidebileceği, iş toplantılarının yapılabileceği, özel geceler, partiler ve yemeklerin verilebileceği bambaşka bir mekândır.

Oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Ceneviz Meyhanesine Cuma ve Cumartesi günleri mutlaka rezervasyon yaptırarak gitmek gerekmektedir.

Ceneviz Meyhanesi, guruplara özel Fix Menüleri özenle hazırlar ve sunar.Her tür iş ve insan gurubunu bulabileceğimiz Ceneviz meyhanesi özellikle İlaç sektörü, Bankalar, Hastaneler, Tekstil ve Turizm şirketleri tarafından tercih edilirler.Üniversite öğrencilerinin bütçesini sarsmayan menüsü ile Öğrenci guruplarının tercih ettiği Ceneviz Meyhanesi ayrıca İş ve Sanat çevresinin özel geceler düzenlediği Çiçek Pasajının nadide meyhanelerinden biridir.

Bambaşka bir dekora sahiptir Ceneviz Meyhanesi.

İlk defa Ceneviz e giden bir insanın bu dekordan gözlerini alabilmesi çok zordur. Eski teraziler, Şömine, eski kapı kilitleri, ütüler, lambalı radyolar ile süslenmiş Ceneviz Meyhanesinin iç görünümü Cumbalı evler arasındaki eski İstanbul sokak meyhanesi tarzında dekore edilmiştir. Halen Adalarda kullanılmakta olan artık İstanbul sokaklarında göremediğimiz Faytonu dikkatleri üzerine çeker.Adres
Tel
Fax
İlçe
İl
Web
Email
Ceneviz Meyhanesi
Tarihi Meyhane
Ceneviz'de Eğlence
Cenevizde Fayton Hatırası

Balik Ustası Ceneviz Meyhanesinde
İlginç Dekor